Paslaugos

INFORMACINIS PORTALAS
Paslaugą iliustruojanti nuotraukaTai Nacionalinės mokėjimo agentūros elektroninė asmenų bei organizacijų informacijos paieškos sistema, kurioje pareiškėjai gali ieškoti informacijos apie savo pateiktas paraiškas ir jų būseną NMA informacinėse sistemose. Taip pat viešai skelbiami pareiškėjų ir paramos gavėjų sąrašai pagal įvairias NMA administruojamas priemones.

ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJOS INFORMACINĖ SISTEMA

Paslaugą iliustruojanti nuotraukaPer Žemės ūkio ministerijos informacinę sistemą (ŽŪMIS) pareiškėjai ir paramos gavėjai gali teikti paraiškas gauti kaimo plėtros paramą, mokėjimo prašymus, projektų įgyvendinimo ataskaitas ir naudotis kitomis sistemos galimybėmis. Taip pat priimamos pažymos gauti nacionalinę paramą. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba teikia patikrų duomenis apie kompleksinės paramos reikalavimų augalinio maisto saugos kontrolės srityje laikymąsi.

„NMA AGRO“ MOBILIOJI PROGRAMA

Paslaugą iliustruojanti nuotraukaNacionalinės mokėjimo agentūros sukurta mobilioji programa „NMA agro“ skirta ūkininkams pranešti apie įvykdytas veiklas, įgyvendintus investicinius projektus bei problemas, susijusias su įsipareigojimų vykdymu, taip pat skirta visuomenei pranešti apie netinkamai prižiūrimus plotus, kitus pažeidimus. Mobiliąją programą surasti ir nemokamai atsisiųsti galima naudojantis „Google Play“ ar „App Store“.

ALNSIS - AUTOMATINĖ LAUKŲ NUOLATINIO STEBĖJIMO SISTEMA

Paslaugą iliustruojanti nuotraukaNMA klientai visą informaciją apie automatinę laukų nuolatinio stebėjimo sistemą (ALNSIS) gali rasti vienoje vietoje –  ALNSIS svetainėje, adresu www.alnsis.lt. Šioje svetainėje NMA siekia supažindinti klientus ne tik su nauja monitoringo sistema, bet ir su kitomis NMA naudojamomis technologinėmis naujovėmis – dirbtinio intelekto įrankiais, kurie piešia, rašo ir kalba apie ALNSIS.

PROJEKTŲ VYKDYTOJŲ PIRKIMŲ SISTEMA

Paslaugą iliustruojanti nuotraukaNacionalinės mokėjimo agentūros interneto svetainėje sukurta sistema, kuri vienija pirkėjus ir tiekėjus. Sistema skirta tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Norint dalyvauti pirkimų procesuose tereikia kartą užsiregistruoti. Neprisiregistravę vartotojai turi galimybę matyti visus skelbimus, prenumeruoti ir gauti informaciją apie dominančius skelbimus ar sudominusio skelbimo nuoroda pasidalinti su kitais.

NMA RADIJAS

Paslaugą iliustruojanti nuotraukaNacionalinė mokėjimo agentūra kviečia klausytis NMA radijo, kuriame neatsitraukiant nuo ūkio darbų galite išgirsti naujausią informaciją apie išmokas už deklaruotus plotus bei gyvulius, svarbiausius reikalavimus paramai gauti, pagrindinius įsipareigojimus bei kitą Jums aktualią informaciją.

NMA ROBOTAI-KONSULTANTAI

Paslaugą iliustruojanti nuotraukaNacionalinėje mokėjimo agentūroje – dar vienas sėkmingas naujų „darbuotojų“ debiutas: aktualiausia informacija apie NMA administruojamą paramą pradėta teikti į pagalbą pasitelkiant dirbtinį intelektą. Jis ir ji – robotų pora, kuri, Jums pasiteiravus, papasakos apie mokėjimo prašymų teikimą NMA elektroniniu būdu, atkreips dėmesį į dažniausiai daromas klaidas, paaiškins, kaip elektroniniu parašu patvirtinti ir pateikti reikiamus dokumentus, taip pat atsakys į aktualius dažniausiai užduodamus klausimus.

PARAIŠKŲ PRIĖMIMO INFORMACINĖ SISTEMA (PPIS) 

Paslaugą iliustruojanti nuotraukaParaiškų priėmimo informacinė sistema skirta priimti paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraiškas, bičių laikytojams informuoti apie žemės plotus, kuriuose numatoma purkšti augalų apsaugos produktais ir pranešti apie kitas veiklas.

VIENO LANGELIO INFORMACINĖ SISTEMA

Paslaugą iliustruojanti nuotraukaLietuvos Respublikos muitinės „Vieno langelio“ informacinė sistema, kurioje pareiškėjai gali teikti paraiškas eksporto, importo licencijoms gauti. Tokia galimybė suteikiama ir naudojantis NMA Informaciniu portalu.

VALSTYBĖS REGISTRAI | ŽŪM

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka

Čia rasite šiuos registrus: Fitosanitarinis registras, Ūkinių gyvūnų registras, Ūkininkų ūkių registras, Lietuvos Respublikos patvirtintų pašarų ūkio subjektų registras, Lietuvos Respublikos traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų registras ir kt. Vadovaujančioji registro tvarkymo įstaiga yra Žemės ūkio ministerija. 

NEKILNOJAMOJO TURTO REGISTRAS | RC

Paslaugą iliustruojanti nuotraukaDabar gyventojai turi daugiau galimybių savarankiškai ir neišeidami iš namų užsisakyti ir gauti su savo nekilnojamuoju turtu (NT) susijusias paslaugas. Registrų centrui įdiegus savitarnos sistemos pakeitimus, gyventojai patys nesunkiai gali elektroniniu būdu sudaryti nuomos ar panaudos sutartį bei pateikti prašymus dėl jų įregistravimo Nekilnojamojo turto registre.

Atnaujinimo data: 2024-01-26